Erica James

Erica James is een bestsellerauteur van formaat en veelgeprezen om haar meeslepende romans. Van haar verschenen eerder De kleine dingen en Schaduwleven. Haar boeken worden vertaald naar meerdere talen. Zij woont met haar zoons in Engeland.

Erica James (31 titels)


Italiaans voor beginners

Paperback  •  Erica James  

De brochure van het reisbureau belooft een bezoek aan de meest prachtige tuinen rond het Como...


eci vaste klant 20% korting voor
vaste klanten

Lees meer
€ 6,00

Overal elders € 7,50

Op werkdagen voor 20:00 uur besteld, volgende werkdag in huis

Zussen voor altijd

Paperback  •  Erica James  

Harriet Swift heeft haar leventje perfect op orde: ze is 32, heeft een goede baan, een leuke f...


eci vaste klant 20% korting voor
vaste klanten

Lees meer
€ 6,00

Overal elders € 7,50

Op werkdagen voor 20:00 uur besteld, volgende werkdag in huis

De zomer aan het meer - midprice

Paperback  •  Erica James   

Internationaal bestsellerauteur Erica James heeft met 'De zomer aan het meer' opnieuw een heer...


eci vaste klant 20% korting voor
vaste klanten

Lees meer
€ 6,39

Overal elders € 7,99

Op werkdagen voor 20:00 uur besteld, volgende werkdag in huis

Een huis vol vrienden

Paperback  •  Erica James   

`Erica James heeft haar plaats op de bestsellerlijst verdiend. Dankzij haar vlotte stijl en he...


eci vaste klant 20% korting voor
vaste klanten

Lees meer
€ 6,00

Overal elders € 7,50

Op werkdagen voor 20:00 uur besteld, volgende werkdag in huis

De thuiskomst

Paperback  •  Erica James   

Erica James schreef met ‘De thuiskomst’ een roman voor de fans van Santa Montefiore en Jill Ma...


eci vaste klant 20% korting voor
vaste klanten

Lees meer
€ 14,39

Overal elders € 17,99

Op werkdagen voor 20:00 uur besteld, volgende werkdag in huis

Schaduwleven 10,- editie

Paperback  •  Erica James   

Dit is Erica James beste en meest veelomvattende boek, haar stijl is nog nooit zo trefzeker ge...


eci vaste klant 20% korting voor
vaste klanten

Lees meer
€ 8,00

Overal elders € 10,00

Op werkdagen voor 20:00 uur besteld, volgende werkdag in huis

Beloofd is beloofd - 7,50 editie

Paperback  •  Erica James   

"Erica James op haar best. Realistisch en eigentijds, met relatieperikelen en heerlijke romanc...


eci vaste klant 20% korting voor
vaste klanten

Lees meer
€ 6,00

Overal elders € 7,50

Op werkdagen voor 20:00 uur besteld, volgende werkdag in huis

Kind van haar vader

Paperback  •  Erica James  

Een nieuwe Erica James om bij weg te dromen.. Katie is dertig jaar, heeft een mooi huis, een ...


eci vaste klant 20% korting voor
vaste klanten

Lees meer
€ 6,36

Overal elders € 7,95

Op werkdagen voor 20:00 uur besteld, volgende werkdag in huis

De kleine dingen - 7,50 editie

Paperback  •  Erica James   

Dan en Sally Oliver en hun vriendin Chloe Hennessey mogen van geluk spreken dat ze nog leven. ...


eci vaste klant 20% korting voor
vaste klanten

Lees meer
€ 8,00

Overal elders € 10,00

Op werkdagen voor 20:00 uur besteld, volgende werkdag in huis

Een onverwachte wending

Paperback  •  Erica James   

Erica James heeft naast ‘Een onverwachte wending’ reeds veel bestsellers op haar naam staan, z...


eci vaste klant 20% korting voor
vaste klanten

Lees meer
€ 14,39

Overal elders € 17,99

Nog niet verschenen, verwacht vanaf 02-05-2017

De thuiskomst - Zomerlezen 2017

Paperback  •  Erica James   

‘De thuiskomst’ van Erica James, voor de fans van Jojo Moyes, Liane Moriarty en Nora Roberts. ...


eci vaste klant 20% korting voor
vaste klanten

Lees meer
€ 6,39

Overal elders € 7,99

Nog niet verschenen, verwacht vanaf 18-04-2017

De thuiskomst

eBook  •  Erica James   

Erica James schreef met ‘De thuiskomst’ een roman voor de fans van Santa Montefiore en Jill Ma...


€ 9,99

Direct downloaden