De baai van de flamingo's (deel 2)

Sofia Caspari • Hardcover

eci vaste klant 20% korting voor
vaste klanten

Lees meer
€ 18,00

Overal elders € 22,50

Op werkdagen voor 20:00 uur besteld, volgende werkdag in huis

Gratis verzending
De laatste bestelling was 9 uur geleden.
Bestellen

De baai van de flamingo's (deel 2) is ook verkrijgbaar als:

Zet op verlanglijstje

Korte inhoud

De boeken van Sofia Caspari zijn perfect voor de lezers van Sarah Lark en Leila Meacham. 'De baai van de flamingo's' is haar tweede boek dat zich in het Argentinië van de negentiende eeuw afspeelt. Argentinië, 1876. De jonge weduwe Annelie hoopte met haar dochter Mina een nieuw leven op te bouwen, maar haar tweede echtgenoot is een bruut die haar mishandelt en kleineert. Als ook Mina het slachtoffer dreigt te worden van hun nieuwe 'familie', vinden de twee vrouwen de moed om hun leven in eigen hand te nemen. Ze vertrekken naar Buenos Aires, maar dat blijkt niet de veilige haven die zij zich hadden voorgesteld als hun paden zich kruisen met die van een op wraak beluste jonge vrouw... Sofia Caspari schreef eerder 'In het land van de koraalboom', dat zich ook in Argentinië afspeelt. Haar dikke, meeslepende romans staan garant voor vele uren leesplezier.

Er zijn nog geen reviews voor dit boek

Schrijf een review en maak kans op € 50

Schrijf een review

Boekenadvies op maat

eci adviseert op basis van inhoud, genre en stijl

Enthousiast over dit boek?

Dan raken deze boeken je ook

Of zoek je andere…

  • historische romans over opnieuw beginnen
  • boeken over Zuid Amerika

Details:

Auteur(s)Sofia Caspari
UitgeverijDe Fontein Romans & Spanning
Vertaler(s)Jan Smit
ISBN9789032514815
TaalNederlands
UitvoeringHardcover
Aantal pagina's512
Verschijningsdatum
Afmetingen223 x 153 x 48 mm.
Gewicht769 gr.

Recent bekeken producten