De laatste dans

Sarra Manning • Hardcover

eci vaste klant 20% korting voor
vaste klanten

Lees meer
€ 18,00

Overal elders € 22,50

Tijdelijk niet voorradig We wachten op nieuwe voorraad van onze leverancier, er is nog geen precieze leverdatum bekend.

Gratis verzending
Reserveer

De laatste dans is ook verkrijgbaar als:

Zet op verlanglijstje

Korte inhoud

'De laatste dans' van Sara Manning is prachtige roman tegen de achtergrond van de Tweede Wereldoorlog.

Londen, 1943. Rose is 17 als ze het verstikkende plattelandsleven en haar middenklasse ouders achter zich laat en de trein naar Londen neemt. Daar verliest ze haar hart aan Phil, een Amerikaanse piloot, maar voor het einde van de oorlog zal ze nog meer verliezen...

Las Vega, nu. Jane had bijna haar doelen bereikt: een rijke man, een leven in de hoogtste kringen, en dat vóór haar 27ste. Bíjna. Nu staat ze hier, in de steek gelaten, in haar bruidsjurk. Dan loopt ze Leo tegen het lijf, en in een opwelling trouwen ze. Het fortuin van zijn oudtante lijkt een mooie bonus...

Voor de fans van Santa Montefiore en Jojo Moyes.

Boekenadvies op maat

eci adviseert op basis van inhoud, genre en stijl

Enthousiast over dit boek?

Dan raken deze boeken je ook

Of zoek je andere…

  • romans over het heden en verleden
  • lekker leesvoer

Details:

Auteur(s)Sarra Manning
UitgeverijDe Fontein Romans & Spanning
Vertaler(s)Marjet Schumacher
ISBN9789026138232
TaalNederlands
UitvoeringHardcover
Aantal pagina's464
Verschijningsdatum
Afmetingen223 x 155 x 42 mm.
Gewicht657 gr.

Recent bekeken producten