De wraak van Vondel

Frank van Pamelen • Paperback

eci vaste klant 20% korting voor
vaste klanten

Lees meer
€ 15,99

Overal elders € 19,99

Op werkdagen voor 20:00 uur besteld, volgende werkdag in huis

Bestellen

De wraak van Vondel is ook verkrijgbaar als:

Zet op verlanglijstje

Korte inhoud

De wraak van Vondel van Frank van Pamelen is een literair labyrint dat teruggaat naar de tijd van Vondel, naar de rederijkers uit de zeventiende eeuw en hun opvolgers. Op twaalf plaatsen in Amsterdam hebben zij sporen nagelaten, aanwijzingen die leiden naar het best bewaarde geheim uit de vaderlandse geschiedenis. Een geheim met gevolgen voor de troonswisseling. Aan journalist Maaike van Reede de taak om het mysterie op te lossen. Ze belandt in een doolhof van dichtregels en cryptische verwijzingen en heeft nog achttien uur tot de troonswisseling. De wraak van Vondel is voor de lezers van Dan Brown en IV van Arjen Lubach.

Dit boek in de pers

Spannende plot, met een verrassende ontknoping.  
De Telegraaf  

Van Pamelen prikkelt en amuseert de lezer het hele boek door met taalvondsten en cijferspelletjes.  
BRABANTS DAGBLAD  

Dit thrillerdebuut doet je zo nu en dan naar adem happen.  
ZIN  

Er zijn nog geen reviews voor dit boek

Schrijf een review en maak kans op € 50

Schrijf een review

Boekenadvies op maat

eci adviseert op basis van inhoud, genre en stijl

Enthousiast over dit boek?

Dan raken deze boeken je ook

Of zoek je andere…

  • thrillers over journalisten
  • snode kunstzaken

Details:

Auteur(s)Frank van Pamelen
UitgeverijAmbo|Anthos
ISBN9789026329906
TaalNederlands
UitvoeringPaperback
Aantal pagina's320
Verschijningsdatum
Afmetingen216 x 137 x 33 mm.
Gewicht540 gr.  

Recent bekeken producten