Helen Grace Piep zei de muis

M.J. Arlidge • Paperback eci.be lezers

eci vaste klant 20% korting voor
vaste klanten

Lees meer
€ 8,00

Overal elders € 10,00

3 - 5 Werkdagen

Bestellen Zet op verlanglijstje

Korte inhoud

Met Iene Miene Mutte, Piep zei de muis en Pluk een roos is Arlidge een van de grootste thrillersensaties van dit moment

Lees ook Arlidge' nieuwe thriller Klikspaan, voor de lezers van Karin Slaughter en Jo Nesbø

In een leegstaand huis wordt een vermoorde man gevonden. Niet veel later wordt zijn hart bij zijn vrouw en kinderen -bezorgd. Inspecteur Helen Grace weet dat hij niet het laatste slachtoffer zal zijn. Maar waarom is een gelukkig getrouwde man midden in de nacht zo ver van huis?

De media hebben het over de omgekeerde Jack de Ripper: een seriemoordenaar die aast op vaders met dubbele agenda’s. Helen ziet de woede die uit de moorden spreekt. Wat ze niet voorziet is hoe labiel de dader is – of wat haar tijdens het werk aan deze zaak allemaal nog te wachten staat.

De pers over Piep zei de muis

‘De manier waarop Arlidge ogenschijnlijk moeiteloos verhaaltechnische problemen eerst creëert en ze vervolgens even makkelijk weer oplost, verraadt een lenige, creatieve geest.’ Het Parool

‘M.J. Arlidge schetst een verhaal dat zó levensecht en aangrijpend is, dat het niet snel vergeten zal worden. Een uitmuntende thriller.’ Thrillers-leestafel.info

‘Een heerlijke en gruwelijke whodunit. Piep zei de muis leest heerlijk weg en zet Grace definitief op de kaart in thrillerland.’ Dethriller.blogspot.nl

'Arlidge heeft met Piep zei de muis een spannende whodunit geschreven met gruwelijke details en een intrigerende hoofdpersoon.' **** Vrouwenthrillers.nl

'Wederom een thriller met diepgang (...) Een boek dat mij in de wurggreep pakte en niet meer losliet tot het einde.' Boekhandel Krings

Dit boek in de pers

De manier waarop Arlidge ogenschijnlijk moeiteloos verhaaltechnische problemen eerst creëert en ze vervolgens even makkelijk weer oplost, verraadt een lenige, creatieve geest.  
Het Parool  

Inspecteur Helen Grace, zelf beschadigd, is niet het soort politievrouw aan wie je gehecht raakt en dat is juist bij een zo gruwelijk gegeven vaak het kenmerk van een echt goede detective.  
Trouw  

Inspecteur Helen Grace is een van de grootste helden die de afgelopen jaren is langsgelopen.  
JEFFERY DEAVER  

Echt uitmuntend.  
THE SUN  

Er zijn nog geen reviews voor dit boek

Schrijf een review en maak kans op € 50

Schrijf een review

Boekenadvies op maat

eci adviseert op basis van inhoud, genre en stijl

Enthousiast over dit boek?

Dan raken deze boeken je ook

Of zoek je andere…

  • bijzondere thrillers
  • horrorverhalen

Details:

Auteur(s)M.J. Arlidge
UitgeverijBoekerij
Vertaler(s)Mariette van Gelder
ISBN9789022578520
TaalNederlands
UitvoeringPaperback
Aantal pagina's384
Verschijningsdatum
SerieHelen Grace
Afmetingen216 x 141 x 31 mm.
Gewicht492 gr.  

Recent bekeken producten