Memento

Emelie Schepp • Paperback eci.be lezers

eci vaste klant 20% korting voor
vaste klanten

Lees meer
€ 15,99

Overal elders € 19,99

Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, volgende werkdag in huis

De laatste bestelling was 17 uur geleden.
Bestellen

Memento is ook verkrijgbaar als:

Zet op verlanglijstje

Korte inhoud

Memento van Emelie Schepp is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø.

Zomer 1986. Vluchtelingen, Chili, Zweden en een verborgen verleden zijn de ingrediënten van deze ijzersterke thriller. Een jong meisje wordt wakker in het ziekenhuis. Ze heeft geen idee hoe ze daar terecht gekomen is.

2012: In Zweden wordt het hoofd van de immigratiedienst vermoord. Alle sporen leiden naar een kind als dader. Officier van justie Jana duikt in de zaak en dat brengt bij haar gruwelijke herinneringen aan haar eigen verleden boven. Wat gaat er schuil achter de nu zo sterke Jana? En is zij eigenlijk wel te vertrouwen?

Memento was direct na verschijnen een grote hit in Zweden.
4 sterren VN Thrillergids

Dit boek in de pers

Met afgewogen, klare zinnen sleurt Schepp de lezer meteen het verhaal in. Er staat ook geen woord te veel in de sprekende scènes, waarin haar personages als vanzelf vlees op de botten krijgen, zonder dat het prototypen of karikaturen worden.  
VN DETECTIVE & THRILLERGIDS  

Er zijn nog geen reviews voor dit boek

Schrijf een review en maak kans op € 50

Schrijf een review

Boekenadvies op maat

eci adviseert op basis van inhoud, genre en stijl

Enthousiast over dit boek?

Dan raken deze boeken je ook

Of zoek je andere…

  • detectives over de officier van justitie
  • spanning uit Scandinavië

Details:

Auteur(s)Emelie Schepp
UitgeverijDe Fontein Romans & Spanning
Vertaler(s)Corry van Bree
ISBN9789026136436
TaalNederlands
UitvoeringPaperback
Aantal pagina's320
Verschijningsdatum
SerieJana Berzelius
Afmetingen216 x 140 x 32 mm.
Gewicht513 gr.  

Recent bekeken producten