Van mij alleen

Karen Rose • Paperback eci.be lezers

eci vaste klant 20% korting voor
vaste klanten

Lees meer
€ 15,19

Overal elders € 18,99

Op werkdagen voor 20:00 uur besteld, volgende werkdag in huis

Bestellen

Van mij alleen is ook verkrijgbaar als:

Zet op verlanglijstje

Korte inhoud

Van Karen Rose verkocht u inmiddels ruim 60.000 boeken!

Voor de lezers van Val McDermid en Tess Gerritsen

Zelfs voor de doorgewinterde rechercheur J.D. Fitzpatrick is de reeks zwaar toegetakelde lijken die verspreid over de stad worden gevonden, een schokkende zaak. Hij moet het opnemen tegen een brute moordenaar met een persoonlijke vendetta. Gerechtelijk lijkschouwer Lucy Trask heeft ondertussen zo haar eigen motieven om zich wat afzijdig te houden van de zaak. Ze vermoedt namelijk dat zij weleens het volgende slachtoffer zou kunnen zijn. En die angst lijkt gegrond...

Er zijn nog geen reviews voor dit boek

Schrijf een review en maak kans op € 50

Schrijf een review

Boekenadvies op maat

eci adviseert op basis van inhoud, genre en stijl

Enthousiast over dit boek?

Dan raken deze boeken je ook

Of zoek je andere…

  • psychopatische thrillers
  • detectives over seriemoordenaars

Details:

Auteur(s)Karen Rose
UitgeverijDe Fontein Romans & Spanning
ISBN9789026133374
TaalNederlands
UitvoeringPaperback
Aantal pagina's512
Verschijningsdatum
Afmetingen229 x 150 x 42 mm.
Gewicht777 gr.  

Recent bekeken producten