De Belofte Van De Zee-   eReader eBook

Francesco Zingoni • eBook

€ 7,99

Direct downloaden

Zet op verlanglijstje

Korte inhoud

Sensitieve roman over een zoektocht naar liefde en identiteit Op het strand van een Polynesisch eiland spoelt een man aan. Hij lijdt aan geheugenverlies en weet niet wie hij is of hoe hij daar terecht is gekomen. Hij wordt opgevangen door de lokale bevolking, maar voelt zich ontheemd. Dan verschijnt er in zijn droom een beeldschone vrouw, een vreemde die hem laat lachen. Die lach wordt zijn houvast en hij besluit de vrouw te zoeken. Maar waar moet hij in hemelsnaam beginnen? Als hij op het strand een halfvergane dichtbundel vindt met een gedicht van Dylan Thomas, raakt hij ervan overtuigd dat in Wales de antwoorden liggen. En zo begint een avontuurlijke zoektocht naar zijn afkomst en naar zijn herinneringen, en vooral naar de vrouw waar hij steeds zo intens van droomt. De belofte van de zee is spannend, mythisch en exotisch en ideaal voor liefhebbers van Paulo Coelho en Santa Montefiore `Een profetisch en adembenemend debuut La Sicilia `Een grote metafoor voor de odyssee van het leven Il Tempo

Er zijn nog geen reviews voor dit boek

Schrijf een review en maak kans op € 50

Schrijf een review

Boekenadvies op maat

eci adviseert op basis van inhoud, genre en stijl

Enthousiast over dit boek?

Dan raken deze boeken je ook

Of zoek je andere…

  • romans over geheugenverlies
  • bijzonder geschreven verhalen

Details:

Auteur(s)Francesco Zingoni
UitgeverijXander Uitgevers
Vertaler(s)Jan Steemers
ISBN9789401602549
TaalNederlands
UitvoeringeBook
Aantal pagina's491
Verschijningsdatum
Formaat
ePub met digitaal watermerk
ePub met digitaal watermerk (Social DRM) is een formaat met sociale beveiliging. Hierbij wordt het eBook gemarkeerd met zichtbare (je naam voor ieder hoofdstuk) en onzichtbare kenmerken. Met Social DRM ben je niet gebonden aan een Adobe ID. Je kunt deze eBooks lezen op alle e-readers, dus met of zonder Adobe ID.
Bestandsgrootte2660 KB
KopieerrechtenKopiëren is niet toegestaan
PrintrechtenPrinten is niet toegestaan
VoorleesfunctieIngeschakeld
Afmetingen1 x 1 x 1 mm.
Gewicht1 gr.  

Recent bekeken producten