De Belofte Van De Zee

Sensitieve roman over een zoektocht naar liefde en identiteit Op het strand van een Polynesisch eiland spoelt een man aan. Hij lijdt aan geheugenverlies en weet niet wie hij is of hoe hij daar terecht is gekomen. Hij wordt opgevangen door de lokale bevolking, maar voelt zich ontheemd. Dan verschijnt er in zijn droom een beeldschone vrouw, een vreemde die hem laat lachen. Die lach wordt zijn houvast en hij besluit de vrouw te zoeken. Maar waar moet hij in hemelsnaam beginnen? Als hij op het strand een halfvergane dichtbundel vindt met een gedicht van Dylan Thomas, raakt hij ervan overtuigd dat in Wales de antwoorden liggen. En zo begint een avontuurlijke zoektocht naar zijn afkomst en naar zijn herinneringen, en vooral naar de vrouw waar hij steeds zo intens van droomt. De belofte van de zee is spannend, mythisch en exotisch en ideaal voor liefhebbers van Paulo Coelho en Santa Montefiore `Een profetisch en adembenemend debuut La Sicilia `Een grote metafoor voor de odyssee van het leven Il Tempo
7,99
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
7,99
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
Bestel dit eBook

Direct downloaden

Gemiddelde beoordeling

  • 0 sterren

Wat vond jij van dit boek?

Hoeveel sterren geef je?

Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een cadeaukaart ter waarde van €50.

  1. Geef je mening in je eigen woorden, dat is veel leuker om te lezen.
  2. Prijzen kun je beter niet noemen. Die veranderen nog wel eens.
  3. Noem geen persoonlijke informatie over jezelf of anderen, je beoordeling is door iedereen te zien.
  4. Links naar andere leestips? Ja graag! Informatie over andere bedrijven of websites, nee dankje.
  5. Tot slot: blijf netjes, want ongepaste taal kunnen we natuurlijk niet plaatsen.
 

Voorbeeld beoordeling:

Nog even geduld, je beoordeling komt meestal binnen een dag online!

  • Auteur(s) : Francesco Zingoni
  • Uitgeverij : Xander Uitgevers
  • Vertaler(s) : Jan Steemers
  • ISBN : 9789401602549
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : eBook
  • Aantal pagina's : 491
  • Verschijningsdatum : 27-06-2014
  • Formaat :
    ePub met digitaal watermerk
    ePub met digitaal watermerk (Social DRM) is een formaat met sociale beveiliging. Hierbij wordt het eBook gemarkeerd met zichtbare (je naam voor ieder hoofdstuk) en onzichtbare kenmerken. Met Social DRM ben je niet gebonden aan een Adobe ID. Je kunt deze eBooks lezen op alle e-readers, dus met of zonder Adobe ID.
  • Bestandsgrootte : 2660 KB
  • Kopieerrechten : Kopiëren is niet toegestaan
  • Printrechten : Printen is niet toegestaan
  • Voorleesfunctie : Ingeschakeld