Maak een nieuwe boekenlijst

Dit kun je altijd nog aanpassen

Annuleer

De waarheid en andere leugens

'Er is niets in dit boek wat zich laat raden. [...] Wie o wie weet de dader in dit buitenissige, originele en een tikje spooky verhaal te nagelen.'**** – NU.nl

"Wat een boek! [...] Je gaat de boef zelfs bijna begrijpen." - De Limburger

"Spannende roman over gentleman-oplichter [...]." - Zin

"De Duitse Sascha Arango [...] weet in zijn romandebuut thrillerelementen te verenigen met zwarte humor en laat zijn lezers achter met de vraag: wat is waarheid en waar begint de leugen." - Noord-Hollands Dagblad "Briljant!" - Wegener Media

“ Vermakelijk vertelde, licht magische, maar vooral uitmuntende krimi” 4* De Standaard der Letteren

“Met zijn heerlijke thrillerdebuut De waarheid en andere leugens treedt Sascha Arango moeiteloos in de voetsporen van Patricia Highsmith met haar klassieker The Talented Mr. Ripley .” 4* Focus Knack

“Arango dropt genoeg hints dat er vuige dingen gaan gebeuren, maar als de eerste dode dan valt, treft dat de lezer toch nog als een onverwachte rechtse. Zijn schrijfstijl, strak als een skinny jeans, past overigens perfect bij die onheilspellende inhoud. Mocht iemand ons vertellen dat Arango al jaren thrillers schrijft, we zouden hem meteen geloven.” - Humo

“Een sterke roman over een gewetenloze moordenaar.” – Dag Allemaal

“Tederheid en wreedheid in een onwaarschijnlijke, knappe dans.” – De Zondag

‘Henry Hayden is gewetenloos en moordlustig. En de charmantste belichaming van het kwaad sinds Tom Ripley. Wij, als we dat nog niet duidelijk genoeg hadden gemaakt, houden van schurken.’ - Die Welt

‘Noir-literatuur van de bovenste plank, ook in de kwaadaardigste momenten niet zonder tederheid.’ - Spiegel Online

‘Arango weet zich uitermate goed te verplaatsen in de psyche van zijn personages en maakt de beweegredenen van hun handelen begrijpelijk. Schrijven kan hij heel, heel erg goed.’ - Die Zeit

‘Een misdaadroman die met zijn plot en geraffineerde scala aan personages volledig verrukt!’ - FAZ ‘Arango schetst het perfecte portret van een leugenaar.’ – Corriere della Sera

‘De waarheid en andere leugens is verslavend: thriller en zwarte komedie op briljante wijze gecombineerd, cynisch en scherpzinnig. Een absolute pageturner, een originele, fascinerende roman over de rol van het lot, de relaties tussen mannen en vrouwen, tussen fictie en realiteit, een roman die een uiterst geraffineerd spel speelt met de lezer. Voor fans van Joël Dicker en Woody Allen.’ – uitgever Marsilio Editore

‘Sensationeel, verrassend, briljant, onvergetelijk … er zijn helemaal niet genoeg bijvoeglijke naamwoorden om deze roman te beschrijven, waarin niets is wat het lijkt. Het is lang geleden dat ik zo door een verhaal gegrepen ben geweest. Ik vind het geweldig hoe de auteur de plot ontwikkelt en de lezer tot de laatste bladzijde op het puntje van zijn stoel houdt – met een onvergetelijke hoofdpersoon. Henry Hayden, over deze held zal gesproken worden, daar ben ik van overtuigd.’ – uitgever Seix Barral

9,99
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
9,99
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
Bestel dit eBook
In boekenlijst

Direct downloaden

Lees een stuk uit

Gemiddelde beoordeling

  • 0 sterren

Wat vond jij van dit boek?

Hoeveel sterren geef je?

Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een cadeaukaart ter waarde van €50.

  1. Geef je mening in je eigen woorden, dat is veel leuker om te lezen.
  2. Prijzen kun je beter niet noemen. Die veranderen nog wel eens.
  3. Noem geen persoonlijke informatie over jezelf of anderen, je beoordeling is door iedereen te zien.
  4. Links naar andere leestips? Ja graag! Informatie over andere bedrijven of websites, nee dankje.
  5. Tot slot: blijf netjes, want ongepaste taal kunnen we natuurlijk niet plaatsen.
 

Voorbeeld beoordeling:

Nog even geduld, je beoordeling komt meestal binnen een dag online!

  • Auteur(s) : Sascha Arango
  • Uitgeverij : Signatuur
  • Vertaler(s) : Goverdien Hauth-Grubben
  • ISBN : 9789044972559
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : eBook
  • Aantal pagina's : 258
  • Verschijningsdatum : 24-05-2014
  • Formaat :
    ePub met digitaal watermerk
    ePub met digitaal watermerk (Social DRM) is een formaat met sociale beveiliging. Hierbij wordt het eBook gemarkeerd met zichtbare (je naam voor ieder hoofdstuk) en onzichtbare kenmerken. Met Social DRM ben je niet gebonden aan een Adobe ID. Je kunt deze eBooks lezen op alle e-readers, dus met of zonder Adobe ID.
  • Bestandsgrootte : 4510 KB
  • Kopieerrechten : Kopiëren is niet toegestaan
  • Printrechten : Printen is niet toegestaan
  • Voorleesfunctie : Ingeschakeld