Maak een nieuwe boekenlijst

Dit kun je altijd nog aanpassen

Annuleer

Goed in bed

Voor de lezers van Nicholas Sparks en Marian Keyes

Kort nadat Cannie en Bruce besluiten een tijdje uit elkaar te gaan, leest Cannie een artikel in een vrouwenblad. Het blijkt geschreven door haar ex en het onderwerp is… zijzelf. Hij meldt niet alleen dat hij zelf erg goed is in bed – een leugen – maar ook dat hij Cannie te dik vindt. Dat staat er echt, plompverloren, wreed ingeklemd tussen advertenties voor lingerie en diëten...

Cannie is woest. Dodelijk beledigd verbreekt ze de relatie voorgoed. Wraak, dat is wat ze wil. Zoete, rechtvaardige, verwoestende wraak. Maar het blijkt lastig vergelden als de weegschaal Bruce genadeloos in het gelijk stelt. Totdat Cannies arts haar vertelt dat ze zwanger is: gierende hormonen inspireren haar tot een meesterlijke tegenzet.

Over de boeken van Jennifer Weiner:

‘Niet weg te leggen. Weiner weet als geen ander hoe je een goed verhaal schrijft.’ The New York Times

‘Dit ontroerende verhaal over een levenslange liefde is Weiner op haar hartverscheurende best.’ Kirkus Reviews

5,99
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
5,99
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
Bestel dit eBook
In boekenlijst

Direct downloaden

Gemiddelde beoordeling

  • 0 sterren

Wat vond jij van dit boek?

Hoeveel sterren geef je?

Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een cadeaukaart ter waarde van €50.

  1. Geef je mening in je eigen woorden, dat is veel leuker om te lezen.
  2. Prijzen kun je beter niet noemen. Die veranderen nog wel eens.
  3. Noem geen persoonlijke informatie over jezelf of anderen, je beoordeling is door iedereen te zien.
  4. Links naar andere leestips? Ja graag! Informatie over andere bedrijven of websites, nee dankje.
  5. Tot slot: blijf netjes, want ongepaste taal kunnen we natuurlijk niet plaatsen.
 

Voorbeeld beoordeling:

Nog even geduld, je beoordeling komt meestal binnen een dag online!

  • Auteur(s) : Jennifer Weiner
  • Uitgeverij : Boekerij
  • ISBN : 9789402307986
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : eBook
  • Verschijningsdatum : 09-08-2016
  • Formaat :
    ePub met digitaal watermerk
    ePub met digitaal watermerk (Social DRM) is een formaat met sociale beveiliging. Hierbij wordt het eBook gemarkeerd met zichtbare (je naam voor ieder hoofdstuk) en onzichtbare kenmerken. Met Social DRM ben je niet gebonden aan een Adobe ID. Je kunt deze eBooks lezen op alle e-readers, dus met of zonder Adobe ID.
  • Bestandsgrootte : 833 KB
  • Kopieerrechten : Kopiëren is niet toegestaan
  • Printrechten : Printen is niet toegestaan
  • Voorleesfunctie : Ingeschakeld