Het kwaad en de rivier

'Het kwaad en de rivier' is de nieuwe thriller van R.J. Ellory.
Het lichaam van een meisje dat twintig jaar geleden verdween, wordt teruggevonden in de oever van de rivier. Het onderzoek wordt heropend en sherrif John Gaines komt er achter dat er meer meisjes in die tijd verdwenen zijn. Waarom weigeren haar vrienden te praten? Wat is de rol van de invloedrijke familie Wade? Is het toeval dat een belangrijke getuige bij een brand omkomt? En hoe betrouwbaar is het geheugen van de aan Alzheimer lijdende vader van een van de verdachten?

R.J. Ellory is de enige auteur die drie keer op rij bekroond werd met vijf sterren in de VN Thrillergids. Voor de liefhebbers van Michael Connelly en Jo Nesbø, Ellory schrijft thrillers die keer op keer overdonderen.
6,99
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
6,99
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
Bestel dit eBook

Direct downloaden

Gemiddelde beoordeling

  • 2 sterren

Wat vond jij van dit boek?

Hoeveel sterren geef je?

Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een cadeaukaart ter waarde van €50.

  1. Geef je mening in je eigen woorden, dat is veel leuker om te lezen.
  2. Prijzen kun je beter niet noemen. Die veranderen nog wel eens.
  3. Noem geen persoonlijke informatie over jezelf of anderen, je beoordeling is door iedereen te zien.
  4. Links naar andere leestips? Ja graag! Informatie over andere bedrijven of websites, nee dankje.
  5. Tot slot: blijf netjes, want ongepaste taal kunnen we natuurlijk niet plaatsen.
 

Voorbeeld beoordeling:

Nog even geduld, je beoordeling komt meestal binnen een dag online!

Met een verrassende ontknoping tijdens een bloedstollende finale

Bookalikes

Deze boeken lijken qua stijl, genre of inhoud op Het kwaad en de rivier. Check het zelf en als je het boek uit hebt: laat ons vooral weten wat je ervan vond. Via een beoordeling bijvoorbeeld.

  1. Moord in de oase-Parker Bilal
  2. Open graf-Kjell Eriksson
  3. Peter Pan moet sterven-John Verdon
  • Auteur(s) : R.J. Ellory
  • Uitgeverij : De Fontein Romans & Spanning
  • Vertaler(s) : Kris Eikelenboom
  • ISBN : 9789026133923
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : eBook
  • Aantal pagina's : 438
  • Verschijningsdatum : 10-10-2014
  • Formaat :
    ePub met digitaal watermerk
    ePub met digitaal watermerk (Social DRM) is een formaat met sociale beveiliging. Hierbij wordt het eBook gemarkeerd met zichtbare (je naam voor ieder hoofdstuk) en onzichtbare kenmerken. Met Social DRM ben je niet gebonden aan een Adobe ID. Je kunt deze eBooks lezen op alle e-readers, dus met of zonder Adobe ID.
  • Bestandsgrootte : 1669 KB
  • Kopieerrechten : Kopiëren is niet toegestaan
  • Printrechten : Printen is niet toegestaan
  • Voorleesfunctie : Ingeschakeld