Italiaanse nachten 1 - Venetie ebook-   eReader eBook

Irene Cao • eBook

€ 4,99

Direct downloaden

Italiaanse nachten 1 - Venetie ebook is ook verkrijgbaar als:

Zet op verlanglijstje

Korte inhoud

Kunsthistorica Elena straalt een onschuldige schoonheid uit en weet niet wat ware passie is. De wereld van de Siciliaanse chef-kok Leonardo is er een van kunst en kleur. Met zijn komst zet hij Elena's leven helemaal op z'n kop: haar relatie met de rustige Philippo, haar zelfbeeld en bovenal haar beleving van intimiteit. Chef-kok Leonardo laat Elena grenzen overschrijden die zij niet voor mogelijk hield. Haar leven met Leonardo wordt een ware obsessie, maar altijd geldt die ene voorwaarde: ze mag nooit verliefd op hem worden. Elena heeft geen keus, waar ze ook is: Venetië, Rome of Sicilië, ze kan niet ontsnappen aan deze man en zijn duistere verleden. Sensueel genot en kunstzinnig verlangen voor de lezers van Mijn Man en Negentig dagen Genevieve

Er zijn nog geen reviews voor dit boek

Schrijf een review en maak kans op € 50

Schrijf een review

Details:

Auteur(s)Irene Cao
UitgeverijXander Uitgevers
ISBN9789401601559
TaalNederlands
UitvoeringeBook
Aantal pagina's201
Verschijningsdatum
Formaat
ePub met digitaal watermerk
ePub met digitaal watermerk (Social DRM) is een formaat met sociale beveiliging. Hierbij wordt het eBook gemarkeerd met zichtbare (je naam voor ieder hoofdstuk) en onzichtbare kenmerken. Met Social DRM ben je niet gebonden aan een Adobe ID. Je kunt deze eBooks lezen op alle e-readers, dus met of zonder Adobe ID.
Bestandsgrootte2532 KB
KopieerrechtenKopiëren is niet toegestaan
PrintrechtenPrinten is niet toegestaan
VoorleesfunctieIngeschakeld
SerieItaliaanse nachten
Afmetingen1 x 1 x 1 mm.
Gewicht1 gr.  

Recent bekeken producten