Memento-   eReader eBook

Emelie Schepp • eBook

€ 6,99

Direct downloaden

De laatste bestelling was 4 dagen geleden.

Memento is ook verkrijgbaar als:

Zet op verlanglijstje

Korte inhoud

Memento van Emelie Schepp is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø. Zomer 1986. Vluchtelingen, Chili, Zweden en een verborgen verleden zijn de ingrediënten van deze ijzersterke thriller. Een jong meisje wordt wakker in het ziekenhuis. Ze heeft geen idee hoe ze daar terecht gekomen is. 2012: In Zweden wordt het hoofd van de immigratiedienst vermoord. Alle sporen leiden naar een kind als dader. Officier van justie Jana duikt in de zaak en dat brengt bij haar gruwelijke herinneringen aan haar eigen verleden boven. Wat gaat er schuil achter de nu zo sterke Jana? En is zij eigenlijk wel te vertrouwen? Memento was direct na verschijnen een grote hit in Zweden.
eThrillers vanaf € 4,99Bestsellers nu vanaf € 5,99

Dit boek in de pers

Met afgewogen, klare zinnen sleurt Schepp de lezer meteen het verhaal in. Er staat ook geen woord te veel in de sprekende scènes, waarin haar personages als vanzelf vlees op de botten krijgen, zonder dat het prototypen of karikaturen worden.  
VN DETECTIVE & THRILLERGIDS  

Er zijn nog geen reviews voor dit boek

Schrijf een review en maak kans op € 50

Schrijf een review

Boekenadvies op maat

eci adviseert op basis van inhoud, genre en stijl

Enthousiast over dit boek?

Dan raken deze boeken je ook

Of zoek je andere…

  • detectives over de officier van justitie
  • spanning uit Scandinavië

Details:

Auteur(s)Emelie Schepp
UitgeverijDe Fontein Romans & Spanning
Vertaler(s)Corry van Bree
ISBN9789026136443
TaalNederlands
UitvoeringeBook
Aantal pagina's285
Verschijningsdatum
Formaat
ePub met digitaal watermerk
ePub met digitaal watermerk (Social DRM) is een formaat met sociale beveiliging. Hierbij wordt het eBook gemarkeerd met zichtbare (je naam voor ieder hoofdstuk) en onzichtbare kenmerken. Met Social DRM ben je niet gebonden aan een Adobe ID. Je kunt deze eBooks lezen op alle e-readers, dus met of zonder Adobe ID.
Bestandsgrootte595 KB
KopieerrechtenKopiëren is niet toegestaan
PrintrechtenPrinten is niet toegestaan
VoorleesfunctieIngeschakeld
SerieJana Berzelius
Afmetingen1 x 1 x 1 mm.
Gewicht1 gr.

Recent bekeken producten