Negen

De thriller Negen van Stefan Ahnhem, het tweede deel in de serie rondom Fabian Risk, vertelt wat er in Stockholm is gebeurd in de weken voorafgaand aan kerst. Het politieonderzoek naar de gewelddadige dood van een politicus en de ontvoering van een diplomatenzoon, kost rechercheur Fabian Risk bijna zijn carrière. Het is het zwaarste onderzoek ooit voor Risk, waarbij bepaalde machten er alles aan doen de waarheid te verbergen. Tegelijkertijd leidt de Deense rechercheur Dunja Hougaard een onderzoek dat haar van Kopenhagen naar Stockholm voert.

Negen is de prequel van Ahnhems debuut Zonder gezicht. Ahnhem heeft een filmische stijl en door de vele verrassende plotwendingen wordt de lezer steeds weer op het verkeerde been gezet. Stefan Ahnhem werkte in de televisie- en filmbranche. Hij heeft onder meer gewerkt aan de televisieserie Wallander. Voor de fans van Jussi Adler-Olsen en Lars Kepler.
5,99
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
5,99
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
Bestel dit eBook

Direct downloaden

Gemiddelde beoordeling

  • 4 sterren

Wat vond jij van dit boek?

Hoeveel sterren geef je?

Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een cadeaukaart ter waarde van €50.

  1. Geef je mening in je eigen woorden, dat is veel leuker om te lezen.
  2. Prijzen kun je beter niet noemen. Die veranderen nog wel eens.
  3. Noem geen persoonlijke informatie over jezelf of anderen, je beoordeling is door iedereen te zien.
  4. Links naar andere leestips? Ja graag! Informatie over andere bedrijven of websites, nee dankje.
  5. Tot slot: blijf netjes, want ongepaste taal kunnen we natuurlijk niet plaatsen.
 

Voorbeeld beoordeling:

Nog even geduld, je beoordeling komt meestal binnen een dag online!

Angstaanjagend, bloedstollend en huiveringwekkend! Wat een talent heeft Stefan Ahnhem.

Bookalikes

Deze boeken lijken qua stijl, genre of inhoud op Negen. Check het zelf en als je het boek uit hebt: laat ons vooral weten wat je ervan vond. Via een beoordeling bijvoorbeeld.

  1. Witte ruis-Åke Edwardson
  2. Inspecteur Wexford-mysteries 23 : De grafkelder-Ruth Rendell
  3. Dwaalsporen-Henning Mankell
  • Auteur(s) : Stefan Ahnhem
  • Uitgeverij : Ambo|Anthos
  • Vertaler(s) : Tine P.G. Jorissen-Wedzinga
  • ISBN : 9789026331657
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : eBook
  • Aantal pagina's : 480
  • Verschijningsdatum : 01-09-2015
  • Formaat :
    ePub met digitaal watermerk
    ePub met digitaal watermerk (Social DRM) is een formaat met sociale beveiliging. Hierbij wordt het eBook gemarkeerd met zichtbare (je naam voor ieder hoofdstuk) en onzichtbare kenmerken. Met Social DRM ben je niet gebonden aan een Adobe ID. Je kunt deze eBooks lezen op alle e-readers, dus met of zonder Adobe ID.
  • Bestandsgrootte : 1832 KB
  • Kopieerrechten : Kopiëren is niet toegestaan
  • Printrechten : Printen is niet toegestaan
  • Voorleesfunctie : Ingeschakeld
  • Serie : Fabian Risk