Negendoder-   eReader eBook

Ule Hansen • eBook

€ 6,99

Direct downloaden

De laatste bestelling was 4 uur geleden.

Negendoder is ook verkrijgbaar als:

Zet op verlanglijstje

Korte inhoud

Emma Carow, profiler Voor gewone mensen is ze bang Seriemoordenaars begrijpt ze Op een bouwsteiger midden in Berlijn wordt een gruwelijke vondst gedaan: drie lichamen, gewikkeld in tape, hangen op duizelingwekkende hoogte aan de metalen buizen. De excentrieke profiler Emma Carow wordt op de zaak gezet. Ze botst nogal eens met haar collega's, door haar onconventionele manier van werken, maar haar briljante geest is wel in staat een seriemoordenaar te begrijpen. Wat Emma met niemand deelt is dat zij gestalkt wordt door een geest uit haar verleden. Dat maakt haar heel kwetsbaar, maar ook vastberaden om de moordenaar te vinden. Als ze vervolgens een andere theorie ontwikkelt dan het onderzoeksteam, zet ze haar toekomst - en haar leven - op het spel. Ule Hansen is het pseudoniem van het Berlijnse schrijversduo Astrid Ule en Erik Hansen. Negendoder is hun eerste thriller en de start van een razend spannende thrillerserie in hedendaags Berlijn. Over Negendoder: 'Eindelijk een echt goede thriller over Berlijn.' Elle 'Een geweldige onderzoeker, een spannende plot, een groots debuut.' WDR 5
eThrillers vanaf € 4,99Bestsellers nu vanaf € 5,99

Reviews & recensies

Superspannende, gruwelijke thriller voor de liefhebbers van Karin Slaughter en Samuel Bjørk

Wat een super spannende thriller van het schrijversduo Astrid Ule en Eric Hansen. In Berlijn worden drie lichamen gevonden, hangend aan een steiger. Ze zijn helemaal gewikkeld zijn in ducttape, alleen een deel van het gezicht is vrijgelaten. Het lijkt erop dat ze levend opgehangen en vervolgens uitgehongerd zijn. Er volgt een jacht op de seriemoordenaar die al snel de bijnaam ‘mummiemoordenaar’ krijgt. De excentrieke profiler Emma Carrow wordt op de zaak gezet. Haar sociale vaardigheden zijn slecht, ze is het lang niet altijd eens met haar collega’s, maar als profiler is ze onwaarschijnlijk goed en zeer betrokken. Ze wordt achtervolgt door een traumatische gebeurtenis uit het verleden. Het boek is vlot geschreven. Het is een dikke pil, maar verveelt geen moment. Sterker nog, ik heb het in één weekend uitgelezen. Het verhaal zit goed in elkaar en heeft een goed doordacht plot. Een absolute aanrader voor de liefhebbers van de boeken van Karin Slaughter en Samuel Bjørk. Gelukkig is dit nog maar het eerste deel uit een serie. Ik kijk al uit naar de volgende!

Bekijk alle reviews van Marike 


Boekenadvies op maat

eci adviseert op basis van inhoud, genre en stijl

Enthousiast over dit boek?

Dan raken deze boeken je ook

Of zoek je andere…

  • detectives over seriemoordenaars
  • detectives

Details:

Auteur(s)Ule Hansen
UitgeverijLuitingh Sijthoff
Vertaler(s)Roelof Posthuma
ISBN9789024573363
TaalNederlands
UitvoeringeBook
Aantal pagina's459
Verschijningsdatum
Formaat
ePub met digitaal watermerk
ePub met digitaal watermerk (Social DRM) is een formaat met sociale beveiliging. Hierbij wordt het eBook gemarkeerd met zichtbare (je naam voor ieder hoofdstuk) en onzichtbare kenmerken. Met Social DRM ben je niet gebonden aan een Adobe ID. Je kunt deze eBooks lezen op alle e-readers, dus met of zonder Adobe ID.
Bestandsgrootte992 KB
KopieerrechtenKopiëren is niet toegestaan
PrintrechtenPrinten is niet toegestaan
VoorleesfunctieIngeschakeld
Afmetingen1 x 1 x 1 mm.
Gewicht1 gr.  

Recent bekeken producten