Maak een nieuw boekenlijstje

Dit kun je altijd nog aanpassen

Annuleer

De Franse bruiloft

De Franse bruiloft van Sabri Louatah is een meeslepende familiegeschiedenis en politieke thriller in een. Het is het eerste deel van een serie. Een aanrader voor lezers van Stieg Larsson, Herman Koch en literaire series zoals van Elena Ferrante.

Een zaterdag in mei. Frankrijk is in de greep van de aanstaande presidentsverkiezingen. Het wordt er een van historisch belang: de eerste kandidaat van Algerijnse komaf staat aan kop in de peilingen en de winst kan hem niet meer ontgaan.

Die dag staat voor de familie Nerrouche in het teken van de bruiloft van neef Slim. Zoals altijd voorafgaand aan een huwelijk is er stress: is alles geregeld, blijft het weer goed, kan oma zitten, wat draagt de schoonfamilie? Er wordt gehaast, geruzied en begroet.

Alleen de jonge Krim is er met zijn hoofd niet bij. Hij is getuige van de bruidegom, maar hij loopt de feestlocatie voortdurend in en uit. Krim is bevangen door een onrust die niemand begrijpt. Binnen een paar uur zullen de toekomst van een land en de toekomst van een familie op ongekende wijze botsen, en zal de wereld er voor altijd anders uitzien.
Zet op boekenlijstje
Normale prijs
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe.  Lees meer.
24,99
Vriendenprijs19,99
Vanaf je 4e boek
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe.  Lees meer.
19,99
Normale prijs24,99

Op werkdagen voor 20:00 uur besteld, volgende werkdag in huis

Lees een stuk uit

Beoordeling lezers

  • 5 sterren

Wat vond jij van dit boek?

Hoeveel sterren geef je?

Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een fantastisch boekenpakket met 3 titels uit de Bestseller top 100.

  1. Geef je mening in je eigen woorden, dat is veel leuker om te lezen.
  2. Prijzen kun je beter niet noemen. Die veranderen nog wel eens.
  3. Noem geen persoonlijke informatie over jezelf of anderen, je beoordeling is door iedereen te zien.
  4. Links naar andere leestips? Ja graag! Informatie over andere bedrijven of websites, nee dankje.
  5. Tot slot: blijf netjes, want ongepaste taal kunnen we natuurlijk niet plaatsen.
 

Voorbeeld beoordeling:

Nog even geduld, je beoordeling komt meestal binnen een dag online!

  • Auteur(s) : Sabri Louatah
  • Uitgeverij : Luitingh-Sijthoff
  • Vertaler(s) : Marga Blankestijn
  • ISBN : 9789024574254
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : Hardcover
  • Aantal pagina's : 704
  • Verschijningsdatum : 20-03-2017
  • Tags : Frankrijk, historische literatuur, politiek, thriller, historisch, familiegeschiedenis, literatuur
  • Serie : De wilden
  • Seriedeel : 1
  • Afmetingen : 223 x 159 x 59 mm.
  • Gewicht : 911 gr.