Maak een nieuwe boekenlijst

Dit kun je altijd nog aanpassen

Annuleer

De mond gesnoerd

Vier studenten stichten brand in een leegstaand gebouw. Wanneer ze in De mond gesnoerd van Karen Rose tot hun verbijstering een meisje op de bovenste verdieping in paniek op het raam zien bonken, realiseren ze zich wat ze hebben aangericht en slaan ze op de vlucht. Wat ze niet weten is dat iemand hen gadeslaat. Het is aan rechercheur Olivia Sutherland en brandweerman David Hunter om de brandstichters op te sporen. Tijdens het onderzoek stuiten ze op nóg een sinistere zaak: een moordenaar die studenten afperst en hen vervolgens genadeloos afslacht. Al snel zien ze en verband tussen beide zaken en voeren ze een race tegen de klok om de moordenaar te pakken, voordat hij meer slachtoffers maakt. Karen Rose op haar best! Voor de lezers van Karin Slaughter en Tess Gerritsen.
8,00Vriendenprijs
10,00 Normale prijs
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
10,00 Normale prijs
8,00 Vanaf je 4e boek
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.

Op werkdagen voor 20:00 uur besteld, volgende werkdag in huis

Gemiddelde beoordeling

  • 5 sterren

In ... boekenlijsten

Bekijk alle boekenlijsten

Wat vond jij van dit boek?

Hoeveel sterren geef je?

Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een cadeaukaart ter waarde van €50.

  1. Geef je mening in je eigen woorden, dat is veel leuker om te lezen.
  2. Prijzen kun je beter niet noemen. Die veranderen nog wel eens.
  3. Noem geen persoonlijke informatie over jezelf of anderen, je beoordeling is door iedereen te zien.
  4. Links naar andere leestips? Ja graag! Informatie over andere bedrijven of websites, nee dankje.
  5. Tot slot: blijf netjes, want ongepaste taal kunnen we natuurlijk niet plaatsen.
 

Voorbeeld beoordeling:

Nog even geduld, je beoordeling komt meestal binnen een dag online!

Bookalikes

Deze boeken lijken qua stijl, genre of inhoud op De mond gesnoerd. Check het zelf en als je het boek uit hebt: laat ons vooral weten wat je ervan vond. Via een beoordeling bijvoorbeeld.

  1. Over de schreef-Karen Rose
  2. Levend aas-Katrien van Effelterre
  3. Glansrol-Loes den Hollander
Thrillers over brandstichting
Meer van deze auteur
  • Auteur(s) : Karen Rose
  • Uitgeverij : De Fontein Romans & Spanning
  • Vertaler(s) : Hans Verbeek
  • ISBN : 9789026136023
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : Paperback
  • Aantal pagina's : 512
  • Verschijningsdatum : 08-04-2014
  • Afmetingen : 215 x 140 x 39 mm.
  • Gewicht : 603 gr.