Maak een nieuw boekenlijstje

Dit kun je altijd nog aanpassen

Annuleer

De 13 geboden

Voor lezers van Stephen Covey en Brené Brown De 13 geboden gaat over mentale kracht. Mentaal sterke mensen vermijden negatief gedrag, zoals zelfmedelijden, jaloezie of spijt hebben van genomen keuzes. In plaats daarvan richten ze zich op het positieve en halen het beste uit zichzelf en hun omgeving. In De 13 geboden geeft Amy Morin praktische richtlijnen om haar lezers te helpen de 13 grootste valkuilen te herkennen. De combinatie van aansprekende voorbeelden en de nieuwste psychologische inzichten, biedt strategieën voor het voorkomen van destructieve gedachten, negatief gedrag en neerslachtige emoties voor iedereen, zodat de weg naar geluk en succes vrij is en je op een positieve manier werkt aan de kansen die er zijn. Morin leert je jezelf te wapenen tegen emotionele tegenslagen en om te gaan met de onvermijdelijke ontberingen van het leven. Ze deelt hoe ze in de periode nadat ze op haar 26e weduwe werd de mentale kracht vond om verder te gaan en het leven te omarmen. Mentale kracht gaat niet over stoer zijn; het gaat over de kunst om de uitdagingen van het leven aan te kunnen. Amy Morin is psychotherapeut. Ze signaleerde dat mensen maatschappelijk succesvol zijn, ondanks enorme uitdagingen en tegenslagen die zij op hun pad tegenkomen. Die veerkracht en haar persoonlijke ervaringen inspireerden haar de webpost 13 things mentaly strong people don’t do te posten. Een artikel dat viral ging en werd opgepikt door de Forbes website waar het ruim tien miljoen mensen bereikte: een record. Zie ook https://www.youtube.com/watch?v=swWHH392CDM & https://www.youtube.com/watch?v=7hGKb5Busjk
9,99
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
9,99
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
Bestel dit eBook
In boekenlijstje

Direct downloaden

Gemiddelde beoordeling

  • 0 sterren

Wat vond jij van dit boek?

Hoeveel sterren geef je?

Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een cadeaukaart ter waarde van €50.

  1. Geef je mening in je eigen woorden, dat is veel leuker om te lezen.
  2. Prijzen kun je beter niet noemen. Die veranderen nog wel eens.
  3. Noem geen persoonlijke informatie over jezelf of anderen, je beoordeling is door iedereen te zien.
  4. Links naar andere leestips? Ja graag! Informatie over andere bedrijven of websites, nee dankje.
  5. Tot slot: blijf netjes, want ongepaste taal kunnen we natuurlijk niet plaatsen.
 

Voorbeeld beoordeling:

Nog even geduld, je beoordeling komt meestal binnen een dag online!

  • Auteur(s) : Amy Morin
  • Uitgeverij : Karakter Uitgevers NF-Vert
  • ISBN : 9789045209012
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : eBook
  • Aantal pagina's : 192
  • Verschijningsdatum : 27-05-2015
  • Tags : 20150527
  • Formaat : ePub met digitaal watermerk
    ePub met digitaal watermerk (Social DRM) is een formaat met sociale beveiliging. Hierbij wordt het eBook gemarkeerd met zichtbare (je naam voor ieder hoofdstuk) en onzichtbare kenmerken. Met Social DRM ben je niet gebonden aan een Adobe ID. Je kunt deze eBooks lezen op alle e-readers, dus met of zonder Adobe ID.
  • Bestandsgrootte : 641 KB
  • Kopieerrechten : Kopiëren is niet toegestaan
  • Printrechten : Printen is niet toegestaan
  • Voorleesfunctie : Ingeschakeld