Maak een nieuwe boekenlijst

Dit kun je altijd nog aanpassen

Annuleer

De drie levens van Tomomi Ishikawa

Wanneer leer je echt je vrienden kennen? Tomomi Ishikawa is dood en haar beste vriend Ben erft haar laptop. Daar staan wonderlijke aanwijzingen op en Ben denkt dat er meer achter haar zelfmoord zit. Tomomi leidt hem naar pakketjes die ze voor hem heeft verstopt op vreemde plekken in Parijs: onder een bankje in een onbekend park, in een verlaten metrostation en in een beroemd beeld van stilstaande klokken. Na de uitgebreide speurtocht door Parijs, voert ze hem op een nog spannender tocht naar New York. Ben put troost uit deze afleiding maar als hij in New York vermoedt dat iets niet klopt, wordt de sfeer grimmig. Wat wil Tomomi van hem? Wordt hij vermaakt of bespeeld? 'Wat een verrassing dit boek. Zonder enige verwachting kreeg ik een enorm avontuur als lezer. Het is zeker een must voor alle liefhebbers van Haruki Murakami, maar ook voor de lezers van Paul Auster en Nicole Krauss. [] Weer eens een echt leesavontuur! Een boek om je in te verliezen.' Erik van Neer, docent Nederlands 'Een aangrijpende, raadselachtige, prachtige gecomponeerde roman. Toen ik er eenmaal in begonnen was, kon ik hem niet meer wegleggen. Dit uitstekende debuut leest als een kruising tussen een raadsel en een sprookje.' Emily St. John Mandel, auteur van The Lola Quartet 'Offbeat, duister, speels van toon.' Publishers Weekly
13,99
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
13,99
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
Bestel dit eBook
In boekenlijst

Direct downloaden

Gemiddelde beoordeling

  • 0 sterren

In ... boekenlijsten

Bekijk alle boekenlijsten

Wat vond jij van dit boek?

Hoeveel sterren geef je?

Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een cadeaukaart ter waarde van €50.

  1. Geef je mening in je eigen woorden, dat is veel leuker om te lezen.
  2. Prijzen kun je beter niet noemen. Die veranderen nog wel eens.
  3. Noem geen persoonlijke informatie over jezelf of anderen, je beoordeling is door iedereen te zien.
  4. Links naar andere leestips? Ja graag! Informatie over andere bedrijven of websites, nee dankje.
  5. Tot slot: blijf netjes, want ongepaste taal kunnen we natuurlijk niet plaatsen.
 

Voorbeeld beoordeling:

Nog even geduld, je beoordeling komt meestal binnen een dag online!

  • Auteur(s) : Benjamin Constable
  • Uitgeverij : Nieuw Amsterdam
  • Vertaler(s) : Tjadine Stheeman
  • ISBN : 9789046816004
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : eBook
  • Aantal pagina's : 249
  • Verschijningsdatum : 10-10-2013
  • Tags : 20131010
  • Formaat : ePub met digitaal watermerk
    ePub met digitaal watermerk (Social DRM) is een formaat met sociale beveiliging. Hierbij wordt het eBook gemarkeerd met zichtbare (je naam voor ieder hoofdstuk) en onzichtbare kenmerken. Met Social DRM ben je niet gebonden aan een Adobe ID. Je kunt deze eBooks lezen op alle e-readers, dus met of zonder Adobe ID.
  • Bestandsgrootte : 1330 KB
  • Kopieerrechten : Kopiëren is niet toegestaan
  • Printrechten : Printen is niet toegestaan
  • Voorleesfunctie : Ingeschakeld