Maak een nieuw boekenlijstje

Dit kun je altijd nog aanpassen

Annuleer

De Test Trilogie 1-3 (e-bookpakket)

Voor de fans van The Hunger Games en Divergent De young adult-sensatie uit Amerika in één e-book! De jonge, ambitieuze Cia Vale is tot haar vreugde een van de uitverkorenen om deel te nemen aan de Test: een jaarlijks evenement waarvoor alleen de allerbeste studenten uit de koloniën van het Verenigde Gemenebest geselecteerd worden. Als blijkt dat de diverse beproevingen niet alleen geestelijk, maar ook fysiek het uiterste van de kandidaten vragen, ontstaat er een onderlinge strijd tussen de deelnemers, en Cia komt al snel tot de ontdekking dat ze op zichzelf aangewezen is... Joelle Charbonneau doet in haar Test-trilogie de spanning tot grote hoogte stijgen, durf jij het aan?
9,99
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
9,99
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
Bestel dit eBook
In boekenlijstje

Direct downloaden

Gemiddelde beoordeling

  • 0 sterren

In ... boekenlijstjes

Bekijk alle boekenlijstjes

Wat vond jij van dit boek?

Hoeveel sterren geef je?

Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een cadeaukaart ter waarde van €50.

  1. Geef je mening in je eigen woorden, dat is veel leuker om te lezen.
  2. Prijzen kun je beter niet noemen. Die veranderen nog wel eens.
  3. Noem geen persoonlijke informatie over jezelf of anderen, je beoordeling is door iedereen te zien.
  4. Links naar andere leestips? Ja graag! Informatie over andere bedrijven of websites, nee dankje.
  5. Tot slot: blijf netjes, want ongepaste taal kunnen we natuurlijk niet plaatsen.
 

Voorbeeld beoordeling:

Nog even geduld, je beoordeling komt meestal binnen een dag online!

  • Auteur(s) : Joelle Charbonneau
  • Uitgeverij : Karakter Uitgevers F-Vert
  • Vertaler(s) : Carolien Metaal
  • ISBN : 9789045207179
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : eBook
  • Aantal pagina's : 670
  • Verschijningsdatum : 29-07-2014
  • Tags : 20140729
  • Formaat : ePub met digitaal watermerk
    ePub met digitaal watermerk (Social DRM) is een formaat met sociale beveiliging. Hierbij wordt het eBook gemarkeerd met zichtbare (je naam voor ieder hoofdstuk) en onzichtbare kenmerken. Met Social DRM ben je niet gebonden aan een Adobe ID. Je kunt deze eBooks lezen op alle e-readers, dus met of zonder Adobe ID.
  • Bestandsgrootte : 7236 KB
  • Kopieerrechten : Kopiëren is niet toegestaan
  • Printrechten : Printen is niet toegestaan
  • Voorleesfunctie : Ingeschakeld