Maak een nieuwe boekenlijst

Dit kun je altijd nog aanpassen

Annuleer

Een verliefde vrouw

Liefde, passie, een buitenechtelijke affaire en een schokkend geheim, voor de liefhebbers van Kate Morton en Victoria Hislop

Een indrukwekkend verhaal over liefde en verlies, passie en verraad, in de woelige tijden van de Tweede Wereldoorlog en de jaren erna.

1938. Juliet Winterton reist van Egypte, waar ze opgroeide, naar het koude Engeland. Ze is pas getrouwd met Londens bekendste juwelier, Henry Winterton, en is vol hoop dat ze een mooie, liefdevolle toekomst tegemoet gaat. Maar achter het intelligente, ambitieuze voorkomen van haar man gaat een koud en wreed hart schuil. Juliet betwijfelt of liefde in zo’n meedogenloze man kan bloeien. Als ze Gillis Sinclair ontmoet, een charismatische politicus, wordt ze hartstochtelijk verliefd, met alle passie die ze voor haar man niet kan opbrengen.

De gepassioneerde affaire die volgt heeft verstrekkende gevolgen, want Gillis Sinclair draagt een duister geheim met zich mee, dat Juliet en haar gezin onherstelbaar zou kunnen beschadigen…

12,99
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
12,99
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
Bestel dit eBook
In boekenlijst

Direct downloaden

Gemiddelde beoordeling

  • 0 sterren

In ... boekenlijsten

Bekijk alle boekenlijsten

Wat vond jij van dit boek?

Hoeveel sterren geef je?

Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een cadeaukaart ter waarde van €50.

  1. Geef je mening in je eigen woorden, dat is veel leuker om te lezen.
  2. Prijzen kun je beter niet noemen. Die veranderen nog wel eens.
  3. Noem geen persoonlijke informatie over jezelf of anderen, je beoordeling is door iedereen te zien.
  4. Links naar andere leestips? Ja graag! Informatie over andere bedrijven of websites, nee dankje.
  5. Tot slot: blijf netjes, want ongepaste taal kunnen we natuurlijk niet plaatsen.
 

Voorbeeld beoordeling:

Nog even geduld, je beoordeling komt meestal binnen een dag online!

  • Auteur(s) : Judith Lennox
  • Uitgeverij : Boekerij
  • Vertaler(s) : Titia Ram
  • ISBN : 9789402301441
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : eBook
  • Verschijningsdatum : 13-10-2016
  • Tags : 20161013
  • Formaat : ePub met digitaal watermerk
    ePub met digitaal watermerk (Social DRM) is een formaat met sociale beveiliging. Hierbij wordt het eBook gemarkeerd met zichtbare (je naam voor ieder hoofdstuk) en onzichtbare kenmerken. Met Social DRM ben je niet gebonden aan een Adobe ID. Je kunt deze eBooks lezen op alle e-readers, dus met of zonder Adobe ID.
  • Bestandsgrootte : 2001 KB
  • Kopieerrechten : Kopiëren is niet toegestaan
  • Printrechten : Printen is niet toegestaan
  • Voorleesfunctie : Ingeschakeld