Maak een nieuwe boekenlijst

Dit kun je altijd nog aanpassen

Annuleer

IJskoud

'Een must voor de lezers van Indridason!' - S.J. Bolton 'Voor de lezers van Hjorth Rosenfeldt, Hakan Nesser en Camilla Läckberg... een aanrader!' - Sjra Vries, Bruna Horst Wat als routineonderzoek begint, ontwikkelt zich tot een levensbedreigende politiezaak Het derde deel in de serie rondom politie-inspecteur Gunnhildur Gísladóttir, beter bekend als Gunna. Als in een van de meest luxe hotels van Reykjavík een dode man wordt gevonden, een reder die vastgebonden is aan zijn bed, ziet Gunna daar niet meteen een misdaad in. In het onderzoek naar de gênante dood van de man komt ze terecht bij een groep mensen die aan bondage doen. Maar algauw blijkt dat de leden van deze groep systematisch bedreigd en gechanteerd worden en dat ze connecties hebben met een IJslandse crimineel, die na een jarenlang verblijf in het buitenland, recentelijk is teruggekeerd naar IJsland. Wat als een routineklus begint, ontwikkelt zich tot een levensbedreigend onderzoek
7,99
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
7,99
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
Bestel dit eBook
In boekenlijst

Direct downloaden

Gemiddelde beoordeling

  • 0 sterren

In ... boekenlijsten

Bekijk alle boekenlijsten

Wat vond jij van dit boek?

Hoeveel sterren geef je?

Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een cadeaukaart ter waarde van €50.

  1. Geef je mening in je eigen woorden, dat is veel leuker om te lezen.
  2. Prijzen kun je beter niet noemen. Die veranderen nog wel eens.
  3. Noem geen persoonlijke informatie over jezelf of anderen, je beoordeling is door iedereen te zien.
  4. Links naar andere leestips? Ja graag! Informatie over andere bedrijven of websites, nee dankje.
  5. Tot slot: blijf netjes, want ongepaste taal kunnen we natuurlijk niet plaatsen.
 

Voorbeeld beoordeling:

Nog even geduld, je beoordeling komt meestal binnen een dag online!

  • Auteur(s) : Quentin Bates
  • Uitgeverij : Karakter Uitgevers F-Vert
  • Vertaler(s) : Peter de Rijk
  • ISBN : 9789045206424
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : eBook
  • Aantal pagina's : 243
  • Verschijningsdatum : 05-07-2013
  • Tags : 20130705
  • Formaat : ePub met digitaal watermerk
    ePub met digitaal watermerk (Social DRM) is een formaat met sociale beveiliging. Hierbij wordt het eBook gemarkeerd met zichtbare (je naam voor ieder hoofdstuk) en onzichtbare kenmerken. Met Social DRM ben je niet gebonden aan een Adobe ID. Je kunt deze eBooks lezen op alle e-readers, dus met of zonder Adobe ID.
  • Bestandsgrootte : 545 KB
  • Kopieerrechten : Kopiëren is niet toegestaan
  • Printrechten : Printen is niet toegestaan
  • Voorleesfunctie : Ingeschakeld