Maak een nieuwe boekenlijst

Dit kun je altijd nog aanpassen

Annuleer

Love's Unending Legacy

Twee jaar nadat haar man Willie is gestorven besluit Missie LaHaye de boerderij over te dragen en met haar jongste zoon Maddie terug te reizen naar het dorp van haar ouders. Ze is er zeker van dat ze nooit meer echte liefde zal kennen. Toch begint steeds meer gevoelens te krijgen voor sheriff Zach Tyler. Dan verdwijnt Belinda plotseling en een emotionele zoektocht begint. Het vijfde deel uit de LOVE COMES SOFTLY reeks. Voor fans van Beverly Lewis, Karen Kingsbury, Dr. Quinn en Het Kleine Huis op de Prairie.
13,99 
14,99  
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
13,99  
14,99  
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.

Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, volgende werkdag in huis

Gemiddelde beoordeling

  • 0 sterren

In ... boekenlijsten

Bekijk alle boekenlijsten

Wat vond jij van dit product?

Hoeveel sterren geef je?

Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een cadeaukaart ter waarde van €50.

  1. Geef je mening in je eigen woorden, dat is veel leuker om te lezen.
  2. Prijzen kun je beter niet noemen. Die veranderen nog wel eens.
  3. Noem geen persoonlijke informatie over jezelf of anderen, je beoordeling is door iedereen te zien.
  4. Links naar andere leestips? Ja graag! Informatie over andere bedrijven of websites, nee dankje.
  5. Tot slot: blijf netjes, want ongepaste taal kunnen we natuurlijk niet plaatsen.
 

Voorbeeld beoordeling:

Nog even geduld, je beoordeling komt meestal binnen een dag online!

  • EAN : 8715664103142
  • Taal : Engels
  • Ondertiteling : Nederlands
  • Uitvoering : DVD
  • Speelduur : 80
  • Verschijningsdatum : 27-11-2014
  • Schermformaat : 1.78:1, 16:9
  • Geluidsformaat : Dolby Digital 2.0
  • Leeftijdsindicatie : Vanaf 6 jaar
  • Afmetingen : 190 x 136 x 15 mm.
  • Gewicht : 100 gr.